אות כבוד למנהל הרפואי של הוספיס גליל עליון

ד"ר גולדברגר, מנהלו הרפואי של הוספיס גליל עליון, זכה לאחרונה ב"אות המופת לרופא", יחד עם שני רופאים נוספים מטעם האגודה לרפואה ומשפט בישראל. יעל בלייך, האחות הראשית בהוספיס גליל עליון, מונתה כחברה בוועדה המייעצת לענף מומחיות בכאב. הוספיס גליל עליון משרת את קהילת הגליל כבר למעלה מ- 20 שנה וידוע במסירותו הרבה, במקצועיותו וברגישותו.

לכתבה המלאה על הענקת אות הכבוד למנהל הוספיס גליל עליון

h1 הוספיס גליל עליון

ד"ר אייל גולדברגר בעת קבלת האות

מאמרים נוספים

כל תרומה תתקבל בברכה

אודות הוספיס גליל עליון

ע״ש ננסי קרוליין ז״ל

“אתם לא לבד”, זהו המוטו של הוספיס גליל עליון, ואלו הן גם מילות ההרגעה הראשונות אותן שומעים אנשים החולים במחלה סופנית ובני משפחותיהם בפגישתם הראשונה עם צוות ההוספיס.

הוספיס גליל עליון הוקם בשנתת 1994 על ידי פרופסור ננסי קרוליין, ילידת בוסטון ארה״ב.
ננסי הייתה רופאה פנימאית אשר התמחתה ברפואת חירום, עלתה לארץ בשנת 1977 והייתה למנהלת הרפואית של ״מגן דוד אדום״ עד שנת 1982. בשנה זו יצאה לשליחות בה ניהלה שירותי חירום בעזרת רופאים מוטסים באפריקה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

יד ביד הוספיס

עמותת ״הוספיס גליל עליון״

“אתם לא לבד”, זהו המוטו של הוספיס גליל עליון, ואלו הן גם מילות ההרגעה הראשונות אותן שומעים אנשים החולים במחלה סופנית ובני משפחותיהם בפגישתם הראשונה עם צוות ההוספיס. ההוספיס הוקם בשנת 1994 על ידי פרופסור ננסי קרוליין, ילידת בוסטון ארה״ב. ננסי הייתה רופאה פנימאית אשר התמחתה ברפואת חירום, עלתה לארץ בשנת 1977 והייתה למנהלת הרפואית של ״מגן דוד אדום״ עד שנת 1982. בשנה זו יצאה לשליחות בה ניהלה שירותי חירום בעזרת רופאים מוטסים באפריקה. עמותת ״הוספיס גליל עליון״