ג'ויס מילר, ידידת הוספיס גליל עליון, תורמת

ג'ויס מילר, בתו של איל ההקלטות הנדלמן ממישיגן וידידתו של הוספיס גליל עליון, מתגוררת בשנים האחרונות בברצלונה, משם מנהל בעלה את עסקיו. ג'ויס היא אחת התומכות הקבועות וידידה נאמנה של אגודת ידידי ההוספיס בארה"ב, וגם היא הגיעה לפרובידנס, רוד איילנד, לחגיגות  יום הולדתו ה- 95 של ברני בל, במיוחד כדי לחלוק לו כבוד ולהביע איחוליה ליום הולדתו. ג'ויס ממעטת להגיע לארץ והיא שמחה לפגוש מישהו מההוספיס, בו היא תומכת שנים רבות.

בפגישה שנערכה עם ג'ויס בארה"ב, התחייבו ג'ויס ובעלה על המשך התמיכה השוטפת. הם הביעו גם עניין בהקמת בית הוספיס בגליל והבטיחו את תמיכתם ואת נכונותם לתרום סכום משמעותי למטרה זו. (על הקמת בית הוספיס המתמחה בטיפול פליאטיבי שיכלול גם חדרי טיפול ואשפוז מדובר כבר מספר שנים. בשנה האחרונה בשלו כמה תנאים היכולים לקדם את הנושא).

 

מאמרים נוספים

כל תרומה תתקבל בברכה

אודות הוספיס גליל עליון

ע״ש ננסי קרוליין ז״ל

“אתם לא לבד”, זהו המוטו של הוספיס גליל עליון, ואלו הן גם מילות ההרגעה הראשונות אותן שומעים אנשים החולים במחלה סופנית ובני משפחותיהם בפגישתם הראשונה עם צוות ההוספיס.

הוספיס גליל עליון הוקם בשנתת 1994 על ידי פרופסור ננסי קרוליין, ילידת בוסטון ארה״ב.
ננסי הייתה רופאה פנימאית אשר התמחתה ברפואת חירום, עלתה לארץ בשנת 1977 והייתה למנהלת הרפואית של ״מגן דוד אדום״ עד שנת 1982. בשנה זו יצאה לשליחות בה ניהלה שירותי חירום בעזרת רופאים מוטסים באפריקה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

יד ביד הוספיס

עמותת ״הוספיס גליל עליון״

“אתם לא לבד”, זהו המוטו של הוספיס גליל עליון, ואלו הן גם מילות ההרגעה הראשונות אותן שומעים אנשים החולים במחלה סופנית ובני משפחותיהם בפגישתם הראשונה עם צוות ההוספיס. ההוספיס הוקם בשנת 1994 על ידי פרופסור ננסי קרוליין, ילידת בוסטון ארה״ב. ננסי הייתה רופאה פנימאית אשר התמחתה ברפואת חירום, עלתה לארץ בשנת 1977 והייתה למנהלת הרפואית של ״מגן דוד אדום״ עד שנת 1982. בשנה זו יצאה לשליחות בה ניהלה שירותי חירום בעזרת רופאים מוטסים באפריקה. עמותת ״הוספיס גליל עליון״