הוספיס גליל עליון הצטרף לפרויקט עיגול לטובה

בחודש מאי השנה הצטרף הוספיס גליל עליון לפרויקט עיגול לטובה. הפרויקט, המקיף 132 עמותות מתחומים שונים, מאפשר לעגל את סכום הקניה בכרטיס אשראי עד השקל הקרוב.

התרומה האישית קטנה – אגורות בודדות עד עשרות אגורות המצטברות לתרומה ממוצעת של כ-4 שקלים בחודש, אך התרומה המצטברת של תורמים רבים יכולה לייצר סכומים משמעותיים.

החל מחודש מאי פועל ההוספיס לצרף "מעגלים לטובה" – בעיקר, אך לא רק, בקרב תושבי הגליל והגולן.

הפעילות האינטנסיבית הביאה מעל 400 מצטרפים במהלך 5 חודשים. מצטרפים חדשים יתקבלו בברכה!

לפרטים נוספים על הוספיס גליל עליון ופרויקט עיגול לטובה

מאמרים נוספים

כל תרומה תתקבל בברכה

אודות הוספיס גליל עליון

ע״ש ננסי קרוליין ז״ל

“אתם לא לבד”, זהו המוטו של הוספיס גליל עליון, ואלו הן גם מילות ההרגעה הראשונות אותן שומעים אנשים החולים במחלה סופנית ובני משפחותיהם בפגישתם הראשונה עם צוות ההוספיס.

הוספיס גליל עליון הוקם בשנתת 1994 על ידי פרופסור ננסי קרוליין, ילידת בוסטון ארה״ב.
ננסי הייתה רופאה פנימאית אשר התמחתה ברפואת חירום, עלתה לארץ בשנת 1977 והייתה למנהלת הרפואית של ״מגן דוד אדום״ עד שנת 1982. בשנה זו יצאה לשליחות בה ניהלה שירותי חירום בעזרת רופאים מוטסים באפריקה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

יד ביד הוספיס

עמותת ״הוספיס גליל עליון״

“אתם לא לבד”, זהו המוטו של הוספיס גליל עליון, ואלו הן גם מילות ההרגעה הראשונות אותן שומעים אנשים החולים במחלה סופנית ובני משפחותיהם בפגישתם הראשונה עם צוות ההוספיס. ההוספיס הוקם בשנת 1994 על ידי פרופסור ננסי קרוליין, ילידת בוסטון ארה״ב. ננסי הייתה רופאה פנימאית אשר התמחתה ברפואת חירום, עלתה לארץ בשנת 1977 והייתה למנהלת הרפואית של ״מגן דוד אדום״ עד שנת 1982. בשנה זו יצאה לשליחות בה ניהלה שירותי חירום בעזרת רופאים מוטסים באפריקה. עמותת ״הוספיס גליל עליון״