הוספיס גליל עליון קולט מתנדבים

תוכן עניינים

עבודתה של עמותת הוספיס גליל עליון נשענת ברובה על פעילותם של המתנדבים, שהתמדתם, מסירותם האין-סופית והידע שצברו במהלך עבודתם, הם המאפשרים את הפעילות השוטפת מול קהילת הגליל והגולן. בימים אלו, אנחנו מחפשים מתנדבים בתחומים הבאים: תחזוקת אתר האינטרנט, תחזוקת דף הפייסבוק, עיצוב גרפי, תחזוקת רשימת דיוור, נאמני הוספיס בישובים ובשכונות עירוניות, ייעוץ בתחומי מחשב וסיוע בבניית מאגר מידע רפואי ועוד. בואו להתנדב אצלנו ותחוו גם אתם חוויה מעשירה ומעצימה.

לפרטים נוספים על ההתנדבות בהוספיס גליל עליון

 

מאמרים נוספים

כל תרומה תתקבל בברכה

אודות הוספיס גליל עליון

ע״ש ננסי קרוליין ז״ל

“אתם לא לבד”, זהו המוטו של הוספיס גליל עליון, ואלו הן גם מילות ההרגעה הראשונות אותן שומעים אנשים החולים במחלה סופנית ובני משפחותיהם בפגישתם הראשונה עם צוות ההוספיס.

הוספיס גליל עליון הוקם בשנתת 1994 על ידי פרופסור ננסי קרוליין, ילידת בוסטון ארה״ב.
ננסי הייתה רופאה פנימאית אשר התמחתה ברפואת חירום, עלתה לארץ בשנת 1977 והייתה למנהלת הרפואית של ״מגן דוד אדום״ עד שנת 1982. בשנה זו יצאה לשליחות בה ניהלה שירותי חירום בעזרת רופאים מוטסים באפריקה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

יד ביד הוספיס

עמותת ״הוספיס גליל עליון״

“אתם לא לבד”, זהו המוטו של הוספיס גליל עליון, ואלו הן גם מילות ההרגעה הראשונות אותן שומעים אנשים החולים במחלה סופנית ובני משפחותיהם בפגישתם הראשונה עם צוות ההוספיס. ההוספיס הוקם בשנת 1994 על ידי פרופסור ננסי קרוליין, ילידת בוסטון ארה״ב. ננסי הייתה רופאה פנימאית אשר התמחתה ברפואת חירום, עלתה לארץ בשנת 1977 והייתה למנהלת הרפואית של ״מגן דוד אדום״ עד שנת 1982. בשנה זו יצאה לשליחות בה ניהלה שירותי חירום בעזרת רופאים מוטסים באפריקה. עמותת ״הוספיס גליל עליון״