הוספיס גליל עליון – תרומתם של ילדי מחניים

תוכן עניינים

הוספיס גליל עליון מודה לילדי קיבוץ מחניים! בקיבוץ מחניים קיימת מסורת בת מעל 20 שנה של יריד התרמה. הנערים של שכבת הנעורים (כתות ז' –י') מגייסים ציוד וחפצים שונים ומקיימים יריד שנתי בו הם מוכרים את הדברים עצמם, כמו גם כרטיסי הגרלה לארוחה זוגית, לילה בצימר וכד'.

הכסף שנאסף נתרם למטרות שונות. בשנים האחרונות הוא הועבר בחלקו הגדול לבית חולים זיו.

השנה, בהמשך למפגש עם הסטודנטים שהתנדבו בהוספיס, החליטו הנערים לתרום חצי מהפדיון (10,000 ₪) להוספיס גליל עליון המתמחה בטיפול פליאטיבי לחולים סופניים.

תודה גדולה לכל המעורבים!

 

מאמרים נוספים

כל תרומה תתקבל בברכה

אודות הוספיס גליל עליון

ע״ש ננסי קרוליין ז״ל

“אתם לא לבד”, זהו המוטו של הוספיס גליל עליון, ואלו הן גם מילות ההרגעה הראשונות אותן שומעים אנשים החולים במחלה סופנית ובני משפחותיהם בפגישתם הראשונה עם צוות ההוספיס.

הוספיס גליל עליון הוקם בשנתת 1994 על ידי פרופסור ננסי קרוליין, ילידת בוסטון ארה״ב.
ננסי הייתה רופאה פנימאית אשר התמחתה ברפואת חירום, עלתה לארץ בשנת 1977 והייתה למנהלת הרפואית של ״מגן דוד אדום״ עד שנת 1982. בשנה זו יצאה לשליחות בה ניהלה שירותי חירום בעזרת רופאים מוטסים באפריקה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

יד ביד הוספיס

עמותת ״הוספיס גליל עליון״

“אתם לא לבד”, זהו המוטו של הוספיס גליל עליון, ואלו הן גם מילות ההרגעה הראשונות אותן שומעים אנשים החולים במחלה סופנית ובני משפחותיהם בפגישתם הראשונה עם צוות ההוספיס. ההוספיס הוקם בשנת 1994 על ידי פרופסור ננסי קרוליין, ילידת בוסטון ארה״ב. ננסי הייתה רופאה פנימאית אשר התמחתה ברפואת חירום, עלתה לארץ בשנת 1977 והייתה למנהלת הרפואית של ״מגן דוד אדום״ עד שנת 1982. בשנה זו יצאה לשליחות בה ניהלה שירותי חירום בעזרת רופאים מוטסים באפריקה. עמותת ״הוספיס גליל עליון״