"עיגול לטובה" – גם ראש עיריית צפת, אילן שוחט, תורם להוספיס

"עיגול לטובה" היא עמותה ללא מטרות רווח, הפועלת לרווחת החברה הישראלית. על ידי מנגנון חכם היא מאפשרת לעגל סכום כל עסקה שנעשתה בכרטיס אשראי או בתלוש המשכורת, ואת האגורות הקטנות שהצטברו לתרום לכל אחת מהעמותות הפעילות בארץ. החל מחודש מאי 2015, ניתן לבצע תרומה לעמותה באמצעות עיגול לטובה גם להוספיס גליל עליון.

ראש עיריית צפת, אילן שוחט, נפגש השבוע עם מנכ"ל הוספיס גליל עליון, שרוליק קנול, ושמע ממנו על פעילות ההוספיס ועל פרויקט "עיגול לטובה", ומיד הצטרף וחתם בשמחה.

"אני מצדיע להוספיס גליל עליון על עשייה מרגשת, הנותנת נחמה פעוטה למשפחות וכתף תומכת ברגעים הקשים", אמר שוחט.

רוצים להצטרף גם? לחצו לפרטים על עיגול לטובה – הוספיס גליל עליון!

H23 הוספיס גליל עליון

מאמרים נוספים

כל תרומה תתקבל בברכה

אודות הוספיס גליל עליון

ע״ש ננסי קרוליין ז״ל

“אתם לא לבד”, זהו המוטו של הוספיס גליל עליון, ואלו הן גם מילות ההרגעה הראשונות אותן שומעים אנשים החולים במחלה סופנית ובני משפחותיהם בפגישתם הראשונה עם צוות ההוספיס.

הוספיס גליל עליון הוקם בשנתת 1994 על ידי פרופסור ננסי קרוליין, ילידת בוסטון ארה״ב.
ננסי הייתה רופאה פנימאית אשר התמחתה ברפואת חירום, עלתה לארץ בשנת 1977 והייתה למנהלת הרפואית של ״מגן דוד אדום״ עד שנת 1982. בשנה זו יצאה לשליחות בה ניהלה שירותי חירום בעזרת רופאים מוטסים באפריקה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

יד ביד הוספיס

עמותת ״הוספיס גליל עליון״

“אתם לא לבד”, זהו המוטו של הוספיס גליל עליון, ואלו הן גם מילות ההרגעה הראשונות אותן שומעים אנשים החולים במחלה סופנית ובני משפחותיהם בפגישתם הראשונה עם צוות ההוספיס. ההוספיס הוקם בשנת 1994 על ידי פרופסור ננסי קרוליין, ילידת בוסטון ארה״ב. ננסי הייתה רופאה פנימאית אשר התמחתה ברפואת חירום, עלתה לארץ בשנת 1977 והייתה למנהלת הרפואית של ״מגן דוד אדום״ עד שנת 1982. בשנה זו יצאה לשליחות בה ניהלה שירותי חירום בעזרת רופאים מוטסים באפריקה. עמותת ״הוספיס גליל עליון״