הוספיס גליל עליון – ערב התרמה במושב אלמגור

כמאה אנשים נאספו על דשא המועדון של מושב אלמגור בערב חמים של תחילת ספטמבר, במסגרת הרצאה ותרומה עבור עמותת הוספיס גליל עליון. הם באו לשמוע הרצאה של חבר המושב, פרופסור גידי גרוס, על מחקרים פורצי דרך בתחום הטיפול האימונולוגי במחלת הסרטן, בהם הוא לוקח חלק פעיל בעשור האחרון. מטרת הערב הייתה לחשוף את חברי המושב לעיסוקו המעניין והחשוב של פרופסור גרוס וכן להביע תודה ותמיכה בהוספיס גליל עליון.

הערב אורגן על ידי בנות משפחתו של יהודה זילברפניג ז"ל, חבר המושב, אשר טופל על ידי ההוספיס במהלך יותר משנה. ד"ר אייל גולדברגר, המנהל הרפואי של ההוספיס הציג בפני הנוכחים את פעילות ההוספיס וסיפר על עבודת צוות ההוספיס באלמגור.

ההכנסות ממכירת הכרטיסים להרצאה הוקדשו כולן לעמותת הוספיס גליל עליון. חלק מן הנוכחים הצטרפו גם לפרויקט "עיגול לטובה", המאפשר לבצע תרומה מתמשכת בסכומים קטנים על ידי עיגול סכום הקניה בכרטיס אשראי לשקל הקרוב. הוספיס גליל עליון זכה השנה להיכלל בין 132 העמותות הרשאיות לצרף תורמים לפרויקט. (לפרטים נוספים על פרויקט עיגול לטובה)

מאמרים נוספים

כל תרומה תתקבל בברכה

אודות הוספיס גליל עליון

ע״ש ננסי קרוליין ז״ל

“אתם לא לבד”, זהו המוטו של הוספיס גליל עליון, ואלו הן גם מילות ההרגעה הראשונות אותן שומעים אנשים החולים במחלה סופנית ובני משפחותיהם בפגישתם הראשונה עם צוות ההוספיס.

הוספיס גליל עליון הוקם בשנתת 1994 על ידי פרופסור ננסי קרוליין, ילידת בוסטון ארה״ב.
ננסי הייתה רופאה פנימאית אשר התמחתה ברפואת חירום, עלתה לארץ בשנת 1977 והייתה למנהלת הרפואית של ״מגן דוד אדום״ עד שנת 1982. בשנה זו יצאה לשליחות בה ניהלה שירותי חירום בעזרת רופאים מוטסים באפריקה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

יד ביד הוספיס

עמותת ״הוספיס גליל עליון״

“אתם לא לבד”, זהו המוטו של הוספיס גליל עליון, ואלו הן גם מילות ההרגעה הראשונות אותן שומעים אנשים החולים במחלה סופנית ובני משפחותיהם בפגישתם הראשונה עם צוות ההוספיס. ההוספיס הוקם בשנת 1994 על ידי פרופסור ננסי קרוליין, ילידת בוסטון ארה״ב. ננסי הייתה רופאה פנימאית אשר התמחתה ברפואת חירום, עלתה לארץ בשנת 1977 והייתה למנהלת הרפואית של ״מגן דוד אדום״ עד שנת 1982. בשנה זו יצאה לשליחות בה ניהלה שירותי חירום בעזרת רופאים מוטסים באפריקה. עמותת ״הוספיס גליל עליון״