פתיחת תערוכת הצילום "מעט מהכל"

גלריה "זרעים של צבע" בגבעת יואב מתכבדת להזמינכם/ן לפתיחת תערוכת הצילום "מעט מהכל", בה יציגו 11 צלמים וצלמות מהגולן את צילומיהם/ן.

בערב הפתיחה יישאו דברים:

שמוליק חזן, מנהל תיירות גולן

עפר בלנק, אוצר התערוכה

ד"ר איל גולדברגר – הוספיס גליל עליון

דואט בתנועה: רותי עטריה ומיכל בלנק

בנוסף, בערב הפתיחה תתקיים מכירה פומבית של העבודות, חלק מההכנסות יהוו תרומה לעמותה – הוספיס גליל עליון, אפשר לתרום גם בהצטרפות לעיגול לטובה.

מציגים בתערוכה: רינה נגילה, גלעד פלאי, איל הראל, שמיל טופז, שפרה מיכאלוביץ', עפר בלנק, יפעת פלד, ענבר פלד, אפרת מוסקוביץ', שי סנדרוביץ', אסף לזר.

הפתיחה תתקיים ביום חמישי, 7.4.16, בשעה 19:00, בגלריה "זרעים של צבע" בגבעת יואב, רמת הגולן.

התערוכה תינעל ב-02.6.16.

 

H29 הוספיס גליל עליון

מאמרים נוספים

כל תרומה תתקבל בברכה

אודות הוספיס גליל עליון

ע״ש ננסי קרוליין ז״ל

“אתם לא לבד”, זהו המוטו של הוספיס גליל עליון, ואלו הן גם מילות ההרגעה הראשונות אותן שומעים אנשים החולים במחלה סופנית ובני משפחותיהם בפגישתם הראשונה עם צוות ההוספיס.

הוספיס גליל עליון הוקם בשנתת 1994 על ידי פרופסור ננסי קרוליין, ילידת בוסטון ארה״ב.
ננסי הייתה רופאה פנימאית אשר התמחתה ברפואת חירום, עלתה לארץ בשנת 1977 והייתה למנהלת הרפואית של ״מגן דוד אדום״ עד שנת 1982. בשנה זו יצאה לשליחות בה ניהלה שירותי חירום בעזרת רופאים מוטסים באפריקה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

יד ביד הוספיס

עמותת ״הוספיס גליל עליון״

“אתם לא לבד”, זהו המוטו של הוספיס גליל עליון, ואלו הן גם מילות ההרגעה הראשונות אותן שומעים אנשים החולים במחלה סופנית ובני משפחותיהם בפגישתם הראשונה עם צוות ההוספיס. ההוספיס הוקם בשנת 1994 על ידי פרופסור ננסי קרוליין, ילידת בוסטון ארה״ב. ננסי הייתה רופאה פנימאית אשר התמחתה ברפואת חירום, עלתה לארץ בשנת 1977 והייתה למנהלת הרפואית של ״מגן דוד אדום״ עד שנת 1982. בשנה זו יצאה לשליחות בה ניהלה שירותי חירום בעזרת רופאים מוטסים באפריקה. עמותת ״הוספיס גליל עליון״