קמפיין לבית ההוספיס

מאז הקמתו נודד ההוספיס בין בתים שכורים בגליל.
מזה מספר שנים עולה שוב ושוב רעיון של התבססות בבית קבוע. בית שבנוסף להיותו בסיס ממנו יוצאים צוותי ההוספיס לביתם של תושבי הגליל והגולן להגיש להם טיפול פליאטיבי (תומך), יהווה גם מרכז טיפולי אינטגרטיבי לחולים אונקולוגיים ובני משפחתם המתמודדים עם מחלה מאיימת בכל שלבי מחלתם (רגע האבחנה, תוך כדי טיפולים, רמיסיה \ החלמה ו\או התקדמות המחלה). בית בו תופעלנה קליניקות של רפואה משלימה , תינתנה הרצאות ותתקיימנה סדנאות בנושאי בריאות שונים (גוף ונפש) הנותנים יחד אמצעים וכוחות למטופל ולמשפחתו לקחת חלק פעיל בהתמודדות עם המחלה והטיפולים.

בשנת ה-25 לפעילות ההוספיס בשלה ההחלטה לרכז מאמץ להשלמת הפרוגרמה ולשורה של פעולות לגיוס המימון הנדרש. במהלך 2020 נצא בקמפיין גיוס המונים ונפנה לציבור הרחב לסייע לנו לגייס את הסכום הנדרש לרכישה, או לבניה של משכן קבע להוספיס.
אנו מאמינים שאתם, ציבור ידידי ההוספיס, תהוו לנו שגרירים להפצת הקמפיין בכל פינה אפשרית ותסייעו לנו להגיע לבית משלנו שיהיה כולו שלכם.

 

DSC 0044 הוספיס גליל עליוןA

מאמרים נוספים

כל תרומה תתקבל בברכה

אודות הוספיס גליל עליון

ע״ש ננסי קרוליין ז״ל

“אתם לא לבד”, זהו המוטו של הוספיס גליל עליון, ואלו הן גם מילות ההרגעה הראשונות אותן שומעים אנשים החולים במחלה סופנית ובני משפחותיהם בפגישתם הראשונה עם צוות ההוספיס.

הוספיס גליל עליון הוקם בשנתת 1994 על ידי פרופסור ננסי קרוליין, ילידת בוסטון ארה״ב.
ננסי הייתה רופאה פנימאית אשר התמחתה ברפואת חירום, עלתה לארץ בשנת 1977 והייתה למנהלת הרפואית של ״מגן דוד אדום״ עד שנת 1982. בשנה זו יצאה לשליחות בה ניהלה שירותי חירום בעזרת רופאים מוטסים באפריקה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

יד ביד הוספיס

עמותת ״הוספיס גליל עליון״

“אתם לא לבד”, זהו המוטו של הוספיס גליל עליון, ואלו הן גם מילות ההרגעה הראשונות אותן שומעים אנשים החולים במחלה סופנית ובני משפחותיהם בפגישתם הראשונה עם צוות ההוספיס. ההוספיס הוקם בשנת 1994 על ידי פרופסור ננסי קרוליין, ילידת בוסטון ארה״ב. ננסי הייתה רופאה פנימאית אשר התמחתה ברפואת חירום, עלתה לארץ בשנת 1977 והייתה למנהלת הרפואית של ״מגן דוד אדום״ עד שנת 1982. בשנה זו יצאה לשליחות בה ניהלה שירותי חירום בעזרת רופאים מוטסים באפריקה. עמותת ״הוספיס גליל עליון״