שרון רוקינשטיין

כמעט שנתיים לוותה שרון רוקינשטיין את ההוספיס במסגרת עבודתה במשרד יחסי ציבור של חיים אזולאי. היא נפגשה עם אנשים בצוות, אספה מידע ודאגה לפרסם את פעילות ההוספיס בעיתונות המקומית.

ואז היא הודיעה פתאום שהיא עוזבת והסיבה לעזיבה היא ההוספיס. החשיפה לעבודת ההוספיס גיבשה אצלה את ההחלטה ללמוד את מקצוע הסיעוד.

השבוע סיימה שרון בהצטיינות את לימודיה בבית הספר לאחיות בזיו וזכתה בתעודת אחות מוסמכת.

הצטערנו שהיא עזבה בזמנו. שמחנו על הכוון שבחרה. אנחנו גאים על חלקנו בהחלטתה.

ואולי יום אחד נראה אותה בצוות ההוספיס.שרון רוקינשטיין ב הוספיס גליל עליון

 

מאמרים נוספים

כל תרומה תתקבל בברכה

אודות הוספיס גליל עליון

ע״ש ננסי קרוליין ז״ל

“אתם לא לבד”, זהו המוטו של הוספיס גליל עליון, ואלו הן גם מילות ההרגעה הראשונות אותן שומעים אנשים החולים במחלה סופנית ובני משפחותיהם בפגישתם הראשונה עם צוות ההוספיס.

הוספיס גליל עליון הוקם בשנתת 1994 על ידי פרופסור ננסי קרוליין, ילידת בוסטון ארה״ב.
ננסי הייתה רופאה פנימאית אשר התמחתה ברפואת חירום, עלתה לארץ בשנת 1977 והייתה למנהלת הרפואית של ״מגן דוד אדום״ עד שנת 1982. בשנה זו יצאה לשליחות בה ניהלה שירותי חירום בעזרת רופאים מוטסים באפריקה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

יד ביד הוספיס

עמותת ״הוספיס גליל עליון״

“אתם לא לבד”, זהו המוטו של הוספיס גליל עליון, ואלו הן גם מילות ההרגעה הראשונות אותן שומעים אנשים החולים במחלה סופנית ובני משפחותיהם בפגישתם הראשונה עם צוות ההוספיס. ההוספיס הוקם בשנת 1994 על ידי פרופסור ננסי קרוליין, ילידת בוסטון ארה״ב. ננסי הייתה רופאה פנימאית אשר התמחתה ברפואת חירום, עלתה לארץ בשנת 1977 והייתה למנהלת הרפואית של ״מגן דוד אדום״ עד שנת 1982. בשנה זו יצאה לשליחות בה ניהלה שירותי חירום בעזרת רופאים מוטסים באפריקה. עמותת ״הוספיס גליל עליון״